Promocje na obozy manga i anime – gdzie ich szukać? Ile można zaoszczędzić?

lip 31, 2023 | Anime i manga

Obozy anime i manga cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Mnóstwo młodych ludzi w Polsce interesuje się tematyką i estetyką japońskiej popkultury. Jeśli Twoje dziecko również należy do otaku (czyli fanów anime i manga), to świetnym pomysłem na zbliżające się wakacje będzie sfinansowanie mu letniego wyjazdu na obóz, którego program został zbudowany wokół tej tematyki. Ograniczony budżet nie stanie na przeszkodzie, jeśli skorzystasz z promocji na obozy manga i anime. Gdzie ich szukać? Ile można zaoszczędzić dzięki promocji? Tego już dowiesz się z naszego artykułu.

Które biura organizują obozy anime i manga?

Pomimo dużej popularności tematyki manga i anime, w Polsce wcale nie ma wielu biur specjalizujących się w organizowaniu obozów i kolonii nawiązujących do świata japońskiej popkultury. Jednym z najbardziej renomowanych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, oferującym obozy manga i anime, jest Kogis.

Z pełną ofertą tego biura, obejmującą również dziesiątki innych imprez turystycznych, można się zapoznać na stronie internetowej https://www.kogis.pl/.

Promocja to sposób na spore oszczędności

Przejdźmy do zasadniczej kwestii, czyli wysokości udzielanych rabatów na obozy manga i anime. Nie ma tutaj żadnej reguły i jest to wyłączna kwestia danego organizatora, który prowadzi własną politykę cenową.

Przejrzeliśmy ofertę biura Kogis i wiemy już, że w ramach aktualnej promocji rodzice mogą liczyć na rabaty rzędu kilkunastu procent, co przekłada się na nawet kilkaset złotych obniżki na pojedynczej rezerwacji. Sporo, zwłaszcza biorąc pod uwagę stale rosnące koszty posłania dziecka na zorganizowany letni wypoczynek.

Kilkusetzłotowy rabat to ulga dla domowego budżetu i dobry powód, aby pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej sfinansować dziecku atrakcyjny wyjazd – mogący być np. nagrodą za wyniki w nauce czy inne sukcesy w szkole. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć chociażby na kieszonkowe dla pociechy na wakacyjny wyjazd.

Rabaty także dla rodzeństwa

Warto wiedzieć, że promocje nie są jedynym sposobem na zaoszczędzenie na letnim wypoczynku dziecka. Jeśli planujesz posłać na obóz manga i anime więcej niż jedno dziecko, to koniecznie zapytaj organizatora imprezy o możliwość uzyskania dodatkowego rabatu dla rodzeństwa – takie rozwiązanie funkcjonuje w biurze Kogis.

Gdzie szukać promocji na obozy manga i anime?

Najlepiej zacząć od odwiedzenia stron internetowych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, którzy mają w swojej ofercie takie imprezy. Jak wspomnieliśmy wcześniej nie ma ich wielu, dlatego warto skupić się na promocjach Kogis – informacje na ich temat biuro publikuje na swojej stronie, na portalach internetowych poświęconych tematyce wypoczynku dzieci i młodzieży (takich jak nasz) czy w mediach społecznościowych.

Promocja? Warto się pospieszyć!

Promocje na obozy i kolonie nie są wieczne. Organizatorzy ogłaszają je zwykle w sezonie zimowym (wówczas skala obniżek może być największa) oraz tuż przed startem wakacji, by zmotywować rodziców do zarezerwowania ostatnich wolnych miejsc.

Nie warto więc zwlekać z rezerwacją, zwłaszcza w przypadku obozów manga i anime, które należą do grupy najpopularniejszych imprez wakacyjnych w Polsce.

Skorzystaj z promocji Kogis

Kogis jest jednym z tych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, który regularnie ogłasza atrakcyjne promocje na obozy anime i manga oraz inne imprezy tematyczne ze swojej oferty. Spore rabaty, duży wybór terminów, możliwość złożenia rezerwacji w 100% online – to tylko kilka atutów tego organizatora.

Posyłając dziecko na obóz z Kogis gwarantujesz pociesze udane wakacje. Organizator zapewnia m.in. nowoczesne, komfortowe ośrodki kolonijne nad morzem, nad jeziorem czy w górach, wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę wychowawców i animatorów, wyjazdy z różnych miejscowości w Polsce, bogaty program imprezy i wycieczki oraz inne atrakcje w cenie obozu.

Z aktualnymi promocjami na obozy manga i anime możesz się zapoznać na stronie internetowej https://www.kogis.pl/promocje/.