Zarezerwuj wakacje dla dziecka w świetnej cenie! Trwają promocje na kolonie i obozy Kogis

cze 22, 2023 | Sportowe

Wciąż nie masz pomysłu na zorganizowane wakacje dla Twojego dziecka? Przejrzeliśmy oferty i naprawdę jest jeszcze w czym wybierać. To bardzo dobry moment na zarezerwowanie kolonii lub obozu last minute, ponieważ właśnie trwają atrakcyjne promocje. Przoduje w nich Kogis, jeden z najbardziej renomowanych i najlepiej ocenianych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Promocje na kolonie i obozy Kogis to dobry powód, aby jednak zafundować dziecku świetny wypoczynek. Zapraszamy po szczegóły.

Ile można zaoszczędzić?

Promocje na kolonie i obozy Kogis obejmują rabaty kwotowe od cen regularnych. Organizator naprawdę się postarał, ponieważ obniżki sięgają nawet 500 złotych na pojedynczej imprezie, co oznacza rabat na poziomie kilkudziesięciu procent.

W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów życia wielu rodziców poważnie się zastanawia, czy może sobie pozwolić na posłanie dziecka na letni wypoczynek. Kogis wychodzi tutaj ze świetną ofertą, dzięki której kolonie lub obóz nie nadwyrężą domowego budżetu, a jednocześnie pozwolą dziecku solidnie wypocząć po całym roku nauki i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami.

Szczegóły promocji na obozy i kolonie organizowane przez Kogis znajdziesz na stronie internetowej https://www.kogis.pl/promocje/.

Ile kosztuje obóz dla dziecka?

Kolonie i obozy dla dzieci już dawno przestały być zaliczane do kategorii tanich imprez turystycznych. Jeśli pamiętasz czasy wyjazdów dofinansowywanych przez zakłady pracy, to szybko o nich zapomnij: dziś kolonie i obozy są pełnoprawnymi wyjazdami wakacyjnymi, zapewniającymi wysoki komfort pobytu, bezpieczeństwa oraz mnóstwo atrakcji.

Takie są oczekiwania rodziców i samych uczestników, co oczywiście ma przełożenie na cenę. Przyjmij, że dobrze zorganizowany, 10-dniowy obóz z atrakcjami, w ładnym miejscu, w ośrodku o dobrym standardzie, kosztuje między 2000 a 3000 zł.

Cena wyjazdu jest oczywiście uzależniona od programu, lokalizacji, standardu ośrodka, atrakcji wliczonych w koszt pobytu oraz od renomy i tym samym popularności organizatora. Bardzo duży wpływ ma na to również termin obozu/kolonii. Jeśli szukasz możliwie jak najtańszej opcji, to poluj na promocje, które najczęściej dotyczą wyjazdów organizowanych w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia.

Rada

Sposobem na oszczędności jest również posłanie dziecka na nieco krótszy wyjazd zorganizowany, czyli tygodniowy. Nie tylko będzie taniej, ale też taka kolonia/obóz może być odpowiednia dla młodszego dziecka, które po raz pierwszy wyjeżdża na wakacje bez rodziców.

Sprawdź ofertę obozów i kolonii Kogis

Kogis wyróżnia się bardzo bogatą ofertą obozów i kolonii, które są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-6 do 18 lat. Biuro organizuje imprezy turystyczne w najatrakcyjniejszych zakątkach Polski, w tym nad morzem, nad jeziorem czy w górach.

Przeglądając ofertę Kogis na pewno znajdziesz imprezę, która zainteresuje Twoje dziecko. Biuro specjalizuje się w organizowaniu kolonii i obozów tematycznych. Są więc i imprezy Minecraft, Harry Potter, anime i manga, sportowe, jeździeckie, żeglarskie czy chillout, jak i artystyczne, survivalowe i wiele innych.

Kolonie i obozy tematyczne to świetna propozycja dla młodych ludzi mających jakąś pasję, którzy będą mogli ją realizować i rozwijać także podczas wakacji, jednocześnie spędzając je w towarzystwie rówieśników mających takie same zainteresowania.

Dlaczego warto wybrać Kogis?

Kogis to wyjątkowo dobrze oceniany organizator turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Biuro działa na rynku od wielu lat, ciesząc się dużym zaufaniem rodziców. Do najważniejszych atutów Kogis zaliczymy:

  • Ogromna oferta imprez tematycznych;
  • Bogaty program;
  • Atrakcyjne wycieczki w cenie pobytu;
  • Kompetentna, zaangażowana i doświadczona kadra;
  • Wyjazdy z wielu miast, co oszczędza rodzicom czasu i pieniędzy na podwożeniu dziecka na miejsce zbiórki;

Z całą ofertą kolonii i obozów Kogis zapoznasz się na stronie organizatora – https://www.kogis.pl/.